ŠNEKOVÉ DOPRAVNÍKY TRUBKOVÉ

Dopravují všechny druhy  sypkých materiálů. Přepravovaný materiál poškozuje. Jeho údržba je díky jednoduché konstrukci a nízké hmotnosti snadná.
Číst dál: Šnekové dopravníky trubkové
 

ŠNEKOVÉ DOPRAVNÍKY ŽLABOVÉ

      Dopravují všechny druhy  sypkých materiálů. Není vhodný pro přepravu lepivých materiálů a vlhké kukuřice. Přepravovaný materiál poškozuje. Díky robustní konstrukci má dlouhou životnost. Snadno se udržuje a čistí. Výkon lze plynule regulovat díky frekvenčnímu měniči. Uzavřený žlab zajišťuje bezprašnost. Je možné dopravník plnit po celé délce. Dodává se v pozinkované variantě, je tedy vhodné pro venkovní použití.
Číst dál: Šnekové dopravníky žlabové
 

ŠNEKOVÉ DOPRAVNÍKY BEZOSÉ

    Dopravují všechny druhy  sypkých materiálů. Není vhodný pro přepravu lepivých materiálů. Přepravovaný materiál poškozuje. Díky jednoduché konstrukci má dlouhou životnost. Umožňuje voorovnou i šikmou dopravu, lze měnit směr. Je vhodný pro dávkování krmiv. Je vhodný pro venkovní použití.
Číst dál: Šnekové dopravníky bezosé
 

OBILNÝ KANON

   Dopravují všechny druhy obilovin, olejniny, vlhkou kukuřici, nakládání na dopravní prostředky, plnění sil. Poškozuje přepravovaný materiál. Kanony jsou na mobilních podvozcích pro snadnou manipulaci s nimi. Je možné měnit sklon dopravníku. Snadno se skládá což možňuje snadný transport. transportní rychlost je až 27 km/h. Má robustní konstrukci, vysokou životnost, je na elektrický pohon a je bezúdržbový. Díky pozinkované úpravě je vhodný pro venkovní použití.
Číst dál: Obilný kanon KG